Dragii nostri,
a mai trecut un an peste noi, am ajuns iar la minunatele zile ale Craciunului, la momente de magie si de Sarbatoare pe care le vom petrece fiecare cu cei dragi ai nostri.Acum, in prag de Sfanta Sarbatoare vreau sa va doresc tuturor celor care ne cititi si alor vostri un Craciun de poveste, o masa imbelsugata si-un Mos darnic care sa va aduca fiecaruia sanatate si o farama din ceea ce visati un an intreg!
Cristinelor si Cristianilor le uram un sincer La Multi Ani pentru onomastica!
Va pupam cu drag si distractie placuta tuturor!
dec.
23
2010
Pingback: Craciun Fericit ! - Ziarul toateBlogurile.ro
Multumim din suflet. Un Craciun fericit si plin de bucurii si voua. Multa sanatate si un Mos darnic si bogat. Pupici
ApreciazăApreciază
Mulmim frumos,sarbatori linistite si fericite impreuna,sanatate maxima pt Ayan, un an nou bun,in care sa vi se indeplinesca toate dorintele.va pupam cu mult drag.
ApreciazăApreciază
La fel si voua. Sabatori cat mai linistite cu multa multa dragoste si un mos care sa va aduca tot ce va doriti.Distractie placuta si la cat mai multa zapada.Pupicim.
ApreciazăApreciază
Sarbatori Fericite dragilor si sa va aduca Mosul tot ce va doriti voi! Va pupam!
ApreciazăApreciază
Multa sanatate dragilor!
Craciun Fericit!
ApreciazăApreciază
Sarbatori cu multa lumina si caldura sufleteasca va dorim, de aici de la cele -25 de grade stockholmiene si zapada de mai bine de juma de metru! 🙂 Pupici muuuulti!
ApreciazăApreciază
Craciun fericit , Mosu’ sa vina cu desaga plina si an nou cu bucurie! La multi ani!
ApreciazăApreciază
Am revenit….te-am vazut la televizor…in zona Branului erati…. 😀 `hehhehehehe….tare bine arati doamna! Sa va fie de bine cu distractia la munte! 🙂
ApreciazăApreciază
@Ana Maria: hehe, m-am gandt ca cineva ma va vedea :-D, eram in zona Busteniului fix.Ma faci sa rosesc doamna cu atat de bine cat arat 😀 pupici
ApreciazăApreciază